BRC Kimyevi Mad. Organik Gübre Gıda ve Tarım Kimyasalları San. İç veDış Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
611 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kemalpaşa OSB Mah. 41 Sokak No:13 Ulucak Kemalpaşa/İzmir
  • TELEFON: 0 (232) 478 34 44
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

BRC Kimyevi Mad. Organik Gübre Gıda ve Tarım Kimyasalları San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Adres: Kemalpaşa OSB Mah. 41 Sokak No:13 Ulucak Kemalpaşa/İzmir
Telefon: 0 (232) 478 34 44 – Faks: 0 (232) 479 72 72

İzmir merkezli BRC Kimya, Türkiye’nin dört bir yanına gıda, tekstil, boya, deri, deterjan, arıtma ve su şartlandırma kimyasalları tedarik eden, sektörün öncü kuruluşlarındandır.

Uzman teknik personeliyle %100 müşteri memnuniyeti garantili hizmet vermekte olan BRC Kimya, ürün analiz değerlerine uygun malzeme teslimi yaparak ve ürünlerin niteliklerine uygun ambalaj kullanarak farkını ortaya koymaktadır. Ayrıca geniş ürün portföyüyle müşterilerinin taleplerini 7/24 eksiksiz karşılamakta; teslimatları vakit kaybetmeden yerine getirmektedir. Faaliyetlerini iş sağlığı ve güvenliği kuralları ile tehlikeli kimyasalların taşınmasına yönelik yönetmeliğe (ADR) uygun yürütmekte olup ürünlerde değişim ve iade kolaylığı da sağlamaktadır.

Ürünlerin teslimatını kendi bünyesindeki kamyon ve tankerlerle gerçekleştiren BRC kimya, tekliflerini sahada aktif görev yapan personellerinin müşteri ziyaretlerinde öğrendiği aylık tüketim, mesafe, ödeme vadeleri vb. bilgilerin ardından hazırlayıp sunmaktadır.

BRC Kimya, tedarik ağını sürekli geliştirerek her geçen gün daha da büyümekte; sektörel gelişmeleri yakından takip ederek ihtiyaçları karşılayacak kapasitede üretimler yapmaya devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.