• My Nearest City

Güncel Yazılar

Ege Üniversitesi İşletme Kulübü Kariyer Sokağı

Ege Üniversitesi İşletme Kulübü Kariyer Sokağı

Kariyer günleri formatında organize ettiğimiz bu etkinliğimizde, sizleri dolu dolu bir program bekliyor. Kişisel gelişim, network, staj fırsatları, canlı mülakat, sürpriz hediyeler ve daha bir çok ayrıcalığın olduğu bu yolculuk kaçmaz!

Değerli Ziyaretçi,


Sitemiz tüm firmaların kolayca tanıtımlarını yapabileceği, ücretsiz profesyonel bir firma rehberi sitesidir. Firma rehberi sitemiz içerisindeki tüm firmalar tanıtım amaçlı yayınlanmaktadır.

Tüm kullanıcılar firma bilgilerini kendileri ekler ve günceller. Ücretsiz Firma Ekle bölümünden firma kayıtlarını oluştururlar. Şirketinizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir firma ekleme ve rehber sitesidir. Firma rehberimizdeki tüm firmaları Sektör ve İlçelere göre sıralayabilir  firma adreslerini, firma adres krokilerini, firma telefon - faks numaralarını, firma mail adreslerini, web site adreslerini firma tanıtımlarını okuyabilirsiniz. Sizde şirketinizi ekleyin müşteriler sizi de bulsun.

Her kullanıcı birden fazla firma tanıtımı yapabilmektedir. Sizde komşu esnaflarınızı ekleyin anasayfada ücretsiz reklam kazanın. Hatalı, farklı yada başka bir sebepten yanlış yayınlan bir sayfa olduğunu düşünüyorsanız iletişim kurarak bizi bilgilendirebilirsiniz.